KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14193453
nr 1419 3453
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Tusch, + kolteckning, 3 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 51x40 - 61x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:14:21
100 kr
150 kr
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu